Üç gün önce kafasındaki bir kitle nedeniyle ameliyat olan oyuncu, taburcu edildi. Oğlu Can’a kavuştuğu anları, “Hep bu anları hayal ettim. Şimdi iyileştim” notuyla paylaşan Kara’ya “Geçmiş olsun” mesajları yağdı. Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren oyuncu, “Dört, beş senedir kulağımın arkasında var olan bir kitleydi. Hamilelik sürecimde kendimle ilgilenemedim. Üç ay önce kontrole gittiğimde ise daha da büyüdüğü, işitme ve konuşma sinirlerime yaklaştığı tespit edildi. Kısmi felç riskleri vardı. Doğru bir doktorla, güzel bir ameliyat geçirdim. Şu an çok iyiyim. Hayatımı ve işimi engelleyen bir durum yok” diye konuştu. – ÇİSİL DEMİR
Related Posts
KKTC’de Bilim Şenliği düzenlendi
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) başkenti Lefkoşa’da, çocukları bilim ve teknoloji ile buluşturmayı amaçlayan “Bilim Şenliği” gerçekleştirildi. Türkiye Teknoloji Takımı (T3) Vakfı Bilim Lefkoşa’nın çok sayıda paydaşı ile birlikte düzenlediği …
Çok uğraştığı halde çocuk doğuramamıştı… Sonunda hayali gerçekleşti… Ünlü oyuncunun gurur günü!
O, sinema dünyasının en güzel yıldızlarından biri olma unvanını kimselere bırakmadı. Hem de ardından gelen genç kuşaklara ve ilerleyen yaşına rağmen bu durum hala tam olarak değişmiş değil. Her ne kadar kendisi, yaşadığı ciddi sağlık sorunu yüzünden artık mesleğinden kopmak zorunda kaldığını, kimsenin kendisine iş vermediğini ileri sürse de o, milyonlarca seyircinin hafızasında çoktan silinmez bir yer edindi bile.
Hande Ataizi’nin Türkbükü’ndeki mekana alınmadı
Ruhsar dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan ve son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Taş Kağıt Makas dizisinde rol alan başarılı oyuncu Hande Ataizi’nin Türkbükü’ndeki bir mekana alınmadığı ileri sürüldü. “MEKANDA BİR TABAK MAKARNA 4 BİN TL …